Xiaomi Robot Vacuum S40C EU | Xiaomi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 468.00 mm |
| Gross height (mm) | 139.00 mm |
| Gross weight | 3.74 kg |
| Gross width (mm) | 383.00 mm |
| Net weight | 3.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 69 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi robot vacuum s40c eu xiaomi, bhr9664eu, xiaomi, robottolmuimejad

